Dacia sprzedała już 5 milionów samochodów

Rozmiar tesktu A A A
-
Dacia sprzedała już 5 milionów samochodów
Ten rok, mimo że dopiero początek, dla Dacii jest bardzo dobry. Sprzedaż rośnie, a na rynku pojawiają się nowe modele rumuńskiej marki. Od 2004 roku, kiedy to Grupa Renault właściciel Dacii reaktywował markę na szeroką skalę, do klientów trafiło już 5 milionów samochodów. Auto te wyróżniają się na tle konkurencji ceną. Mimo tego aspektu, auta te posiadają w miarę wysoki poziom wyposażenia. Kolejną zaletą tych samochodów to tania eksploatacja, pojazdy te pozbawione są często skomplikowanej elektroniki, dzięki czemu ewentualna naprawa jest tańsza, a sama awaryjność modeli bardzo niska. Do tego dochodzi neutralny wygląd oraz bogaty wachlarz opcjonalnego wyposażenia. Te czynniki sprawiają że potencjalni nabywcy coraz częściej decydują się właśnie na samochód marki Dacia. W 2017 roku Dacia zaliczyła rekordowy wzrost sprzedaży na poziomie 12%.


Fot. Dacia

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-20 13:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Dacia-sprzedala-juz-5-milionow-samochodow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt