Wielki powrót w modelu Renault Megane

Rozmiar tesktu A A A
-
Wielki powrót w modelu Renault Megane
Najnowsza wersja kompaktowego francuskiego samochodu Renault Megane, dostępna jest na rynku od około roku. W tym okresie mogliśmy już zobaczyć nową odsłonę w wersji kombi. Teraz nadszedł czas na wielki powrót w rodzinie kompaktowych pojazdów francuskiego producenta. Renault Megane w wersji 4 drzwiowej ponownie pojawi się w salonach po 8 latach nieobecności. Tym razem jednak jako sportowe GrandCoupe. Tak jak pozostałe samochody z rodziny Megane, auto zachwyca swoją sportową linią oraz dodatkowo w wersji GrandCoupe gracją klasycznej limuzyny.


Fot. Renault

Charakterystyczne elementy samochodu w nowym nadwoziu to przede wszystkim wydłużona i miękko spadająca w stronę klapy bagażnika linia. Tak jak pozostałe samochody Renault Megane, pojazd oferuje bardzo wysokie wyposażenie, często spotykane w wyżej pozycjonowanych samochodach oraz bogatą ofertę w jednostek napędowych. Mimo mocnej zmiany w zakresie ułożenia bagażnika, pojemność nadal wynosi pokaźne 508l. Nowy Renault Megane to także jedna z premier podczas zbliżających się światowych targów w Paryżu. Samochód produkowany będzie w Tureckiej fabryce w miejscowości Bursa.

Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-07-16 12:20:07
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Wielki-powrot-w-modelu-Renault-Megane

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt