Mazda zaprezentowała kolejną generacja KODO

Rozmiar tesktu A A A
-
Mazda zaprezentowała kolejną generacja KODO
Podczas targów samochodowych w Tokio Mazda zaprezentowała oprócz modelu KAI Concept także drugi model Vision Coupe. Pierwszy z modeli pokazuje nowe technologie, drugi przyszłość wyglądu samochodów. Dodatkowo wraz z premierą koncepcyjnego samochodu, czy Mazda nie planuje nowego Coupe w swojej rodzinie na miarę RX8?. Jak pokazują liczne premiery u innych producentów podstawa na powrót tego typu auta byłaby jak najbardziej uzasadniona. Wracając jednak do bardziej przyziemnych kwestii, a więc kolejne wcielenie KODO – Duszy ruchu. Samochód jak żaden inny model Mazdy stanowi jedność bryły, który skrywa w sobie głębie prowadzenia długich linii. Maska samochodu jest nadmiernie długa wobec reszty nadwozia, przednia oraz tylna szyba znajduje się pod ostrym kątem. Przedni wlot powietrza został nieco cofnięty i znajduje się w nizinie wobec reszty przodu samochodu. Samochód dodatkowo zdobią podłużne ale też i wąskie reflektory.


Fot. Mazda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-10-28 19:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mazda-zaprezentowala-kolejna-generacja-KODO

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt