Nowe wnętrze dla Mercedesa E-Klasa

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowe wnętrze dla Mercedesa E-Klasa
Niemiecka marka premium przygotowała dla E-Klasy nowe wnętrze. Samochód ma jeszcze bardzie odróżniać oraz wyróżniać się w klasie premium. Wprowadzając przy tym całkowicie nowe bardziej komfortowe i multimedialne wyposażenie. Zmodyfikowany kokpit wraz z dużym panoramicznym 12,3 calowym dotykowym ekranem prezentuje się bardzo okazale. Na desce rozdzielczej długo można szukać analogowych zegarów.


Fot. Mercedes

Ich miejsce zajęły dobrze widoczne o wymiarach 17,8 cm oraz 21,3 cyfrowe zaokrąglone monitory. Displaye osadzone zostały na czarnym błyszczącym tle, który wizualnie podnosi klasę tego elementu w samochodzie. Wszystkie elementy do obsługi samochodu oraz multimediów skierowane zostały w stronę kierowcy. To on znajduje się w centrum. To on decyduje co ma największą wagę wyświetlanie się na głównym ekranie. Można będzie ustawić tak, aby ekran zawsze pokazywał np.mapę, zaś pozostałe miejsce może zostać w tym czasie wykorzystywane do wyświetlanie innych elementów.

Fot. Mercedes

Stylistycznie lepiej wkomponowane zostało także pokrętło do zmiany ustawień zawieszenia oraz silnika. Nowe wnętrze E-Klasy, będzie także pierwszy samochodem z elementem dotykowym na kierownicy. Tak jak to znamy z obsługi Smartphona, kierowca będzie mógł lepiej i bardziej wygodnie obsługiwać multimedialność samochodu, nie odrywając ręki od kierownicy. Mimo tego dodatkowego rozwiązania, umieszczony w środku konsoli dotykowy panel pozostał. W ramach dalszego ułatwienia nie mogło także zabraknąć sterowania częścią funkcji samochodu głosem. Premiera nowego wnętrza ma odbyć się tuż po nowym roku podczas targów NAIAS w Detroit.

Fot. Mercedes

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-12-10 21:03:58
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowe-wnetrze-dla-Mercedesa-E-Klasa

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt