4Mobility poszerza flotę o modele Audi

Rozmiar tesktu A A A
-
4Mobility poszerza flotę o modele Audi
Firma carsharingowa 4Mobility poszerza swoją ofertę samochodów o modele niemieckiej marki premium Audi. Do aktualnej floty składającej się z kilku modeli BMW, Mini oraz Hyundai dołączyło w sumie 30 nowych samochodów z Niemiec. Wszystkie pojazdy te poruszać będą się jak narazie po ulicach Poznania. Nowe auta w ofercie 4Mobility to Audi Q3 oraz Audi A3. 4Mobility działa jak na razie wyłącznie w Warszawie oraz Poznaniu. Innowacyjna usługa carsharingowa zarządzana jest prosto z komórki. W aplikacji firmy 4Mobility wdać dostępne auta do wypożyczenia. Po zatwierdzeniu samochodu otrzymujemy do niego dostęp. Płaci się wyłącznie za czas i dystans jaki się pokona. Dodatkowy plus samochód można pozostawić wygodnie w każdym miejscu gdzie wolno parkować oraz jest to lokalizacja dostępna także dla innych użytkowników.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-14 08:50:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/4Mobility-poszerza-flote-o-modele-Audi

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt