Renault Talisman już od stycznia w Polsce

Rozmiar tesktu A A A
-
Renault Talisman już od stycznia w Polsce
Renault zaprezentował swojego nowego przedstawiciela segmentu D, a zarazem flagowy model podczas targów IAA we Frankfurcie. Debiut rynkowy na polskich ulicach odbędzie się już w styczniu. Z tej okazji francuski producent udostępnił także ceny swojego najnowszego samochodu. Podstawowa wersja z silnikiem dCI110 w wersji wyposażeniowej LIFE zaczynać będzie się już od 92 900 zł. Dopłata do nadwozia Grandtour, a więc kombi we wszystkich wersjach wyposażeniowych/silnikowych wynosić będzie 4 tyś zł. Dzięki temu klient za nie wielką dopłatą zmieni klasyczną biznesową limuzyną w wielofunkcyjny rodzinny samochód. Dodatkowo system RLink2 wraz z nagłośnieniem firmy BOSE zagwarantuje najwyższej jakości doznania odtwarzanej muzyki.


Fot. Renault

Model Talisman ma odrodzić starania odzyskania przez Renault statusu samochodów segmentu premium. Czy się to uda pokaże tylko i wyłącznie czas. Jak wskazuje jednak wyposażenie oraz rozwiązania technologiczne Talisman ma do tego największe predyspozycje. Samochód posiada unikalne zachowanie podczas jazdy poprzez zastosowanie systemu 4CONTROL. System, który sprawia że wszystkie koła są skrętne. Dodając do tego jeszcze rozwiązania EDC ( Electronic Damper Control ), kierowca i pasażerowi mogą liczyć na najwyższej jakości amortyzację podczas jazdy. Jednak na tym nie kończą się systemy wspierające kierowcę. Dzięki Easy Park Assist, osoba kierująca otrzymuje oprócz przednich tylnych oraz bocznych czujników także kamerę cofania. Wszystko wyświetlane zostaje na dużym 8,7” dotykowym ekranie w układzie Head-Up, który dodatkowo wyposażony jest w system multimedialny RLink2.

Fot. Renault

Pod maską najnowszego modelu francuskiego producenta znajdzie się w sumie pięć jednostek. Klient będzie miał do wyboru między trzema silnikami wysokoprężnymi oraz dwiema benzynowymi odmianami. Podstawowy silnik w ofercie Renault Talisman stanowić będzie silnik diesla dCi110. Kolejne odmiany to dCi 130 bez EDC lub z oraz dCi 160 EDC. Jednostki napędzane benzyną dostępne będą wyłącznie z EDC a ich oznaczenia to TCe150 EDC oraz TCe 200 EDC. Oprócz wariantów silnikowych klient do wyboru będzie miał dodatkowo cztery wersje wyposażeniowe: LIFE, ZEN, INTENS oraz INITIALE PARIS.

Fot. Renault

SilnikLIFEZENINTENSINITIALE PARIS
TCe 150 EDC-104 900 zł111 900 zł-
TCe 200 EDC---144 400 zł
dCi 11092 900 zł---
dCi 130-104 900 zł111 900 zł-
dCi 130 EDC--118 400 zł-
dCi 150 EDC-116 900 zł123 900 zł147 900 zł
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-11-23 05:37:12
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Renault-Talisman-juz-od-stycznia-w-Polsce

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt