Przewaga amerykańskiego producenta w segmencie Pickup

Rozmiar tesktu A A A
-
Przewaga amerykańskiego producenta w segmencie Pickup
Wprowadzenie przez Forda do Europy samochodu segmentu Pickup okazało się strzałem w dziesiątkę. W kilka lat od pojawienie się pojazdu w ofercie Forda, model zdobył już prawie 25% rynku. Tylko w tym roku Ranger zwiększył swoją sprzedaż o 32%. Jednak na tym nie koniec, za chwilę na rynku pojawi się kolejne generacja modelu. Dzięki licznym modyfikacją oraz lepszym wartością samochód ma spalać nawet do 17% mniej paliwa. Ford Ranger to jedyny Pickup w Europie, który może pochwalić się 5 gwiazdkami zdobytymi podczas testów zderzeniowych Euro NCAP. Jak przystało na Forda, także Ranger posiada bardzo obszerny pakiet wyposażenia alternatywnego. Topowa wersja ponadto zapewnia nie tylko wygodę i komfort, ale także dodatkowe bezpieczeństwo. W Fordzie Ranger znaleźć można będzie różnego rodzaju rozwiązania, które aktywnie wspierają kierowcę. Samochód ostrzega kierowcę w przypadku niezamierzonego opuszczenia pasa ruchu. Dzięki systemowi multimedialnemu SYNC2, kierowca na bieżąco połączony jest ze swoim telefonem. Może nie tylko dzwonić ale także uruchamiać aplikacje, które znajdują się na nim.


Fot. Ranger

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-12-23 23:57:28
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Przewaga-amerykanskiego-producenta-w-segmencie-Pickup

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt