Skoda przygotowuje Superba na targi w Genewie

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda przygotowuje Superba na targi w Genewie
Najbardziej reprezentacyjny model czeskiego producenta Skoda, przygotowuje się na kolejny rok. Tradycyjnie kilka dni przed rozpoczęciem się targów w Genewie, udostępnione zostaną wszystkie najważniejsze szczegóły dotyczące nowej generacji Suberba. W tym wygląd i dane techniczne. Pierwsza Superb pojawiła się w 2001 roku, nowy model będzie rozpoczynał 3 generację tego pojazdu.


Fot. Skoda

Mimo kamuflażu widać mocne zapożyczenia Superba z zaprezentowanym właśnie podczas tegorocznych targów w Genewie, modelu Vision C. Wskazuje na to nie tylko sam grill oraz dolna część zderzaka, które zostały odkryte, ale także prowadzona linia wzdłuż całego samochodu jak też maska.

Nowy Superb będzie bazował na wielofunkcyjnej płycie MQB, na której opierają się już takie modele grupy Volkswagen jak między innymi Golf, Passat, Octavia, Leon. Wobec swojego poprzednika, nowy Superb ma zaprezentować całkowicie nowy poziom komfortu, bezpieczeństwa, ekologi, rozrywki oraz integracji z urządzeniami zewnętrznymi.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-12-15 23:15:12
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-przygotowuje-Superba-na-targi-w-Genewie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt