Ford Start Concept.

Rozmiar tesktu A A A
-
Ford Start Concept.
Znana wszystkim fanom CarAudio marka Blaupunkt, wypuściła niedawno na rynek model London 120. Radio to stanowi wzór designu na kolejne generacje samochodowych systemów audio. Za elegancką i smukłą obudową kryje się także dużo techniki, dzięki której z głośników płynie czysta muzyka.


Dzięki World Tunerowi, Blaupunkt London 120 umożliwia nam słuchanie radia nie tylko w Polsce ( Europie ), ale także w USA, Ameryce Południowej lub Tajlandii, gdybyśmy kiedyś przez wypadek dostali się z własnym autem w te obszary. Ponadto system zapamiętuje do 35 ulubionych, najczęściej słuchanych stacji. Equalizer można ustawić w 3 trybach: Pop, Rock i Klasyka.

Do Blaupunkta London 120 można podłączyć do 4 głośników. Amplifikator działa z mocą 4x45 WATT. Ponadto radio wyposażone jest w RDS, PS, AF, REG EON, PTY, TP i TA.

Oczywiście prócz radia, możemy także odtwarzać audio z nośników CD lub USB. London 120 bez problemu odczytuje zarówno płyty CD-DA, CD-R i CD-RW, jak i USB sformatowane w systemie FAT 32 lub FAT 16. Radio odczytuje format mp3 i wma, zapisane w jakości od 32 kBit/s do 320 kBit/s.

Blaupunkt London 120 można zakupić już w granicach 350 zł. W zestawie otrzymujemy Instrukcję obsługi w 16 językach - w tym po polsku - i narzędzia do instalacji radia.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


- 2010-08-26 20:03:56
Jeśli ma nie być tani, ani praktyczny, ani nie jest samochodem miejskim to po co on komu? Ma być ekonomiczny? Robiący wrażenie? A może po prostu chodzi o to, żeby mieć swój model w tej "klasie"? Sztuką dla sztuki? Nie jest swoją drogą brzydki, ale z przewożeniem czegokolwiek poza 2 pasażerami wydaje się nienajlepszym rozwiązaniem.

Paweł Robert Kostecki - 2010-05-15 18:38:57
Tu możesz podyskutować o artykule https://www.moj-samochod.pl/Ford_Start_Concept.

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt