Volkswagen stawia na wirtualną rzeczywistość

Rozmiar tesktu A A A
-
Volkswagen stawia na wirtualną rzeczywistość
Volkswagen przy współpracy z Innoactive oraz przy wykorzystaniu okularów VR HTC Vive. Na targach Digitly w Koloni niemiecki koncern zaprezentował swoje rozwiązanie „Volkswagen Digital Reality Hub” w zakresie wirtualnego świata i jego wykorzystanie w codziennej pracy. Dzięki tej technologii grupa Volkswagen ma większą kontrolę i może szybciej reagować na zmiany technologiczne zachodzące nie tylko na rynku samochodowym globalnym, ale także wewnątrz własnych marek. Wirtualna rzeczywistość w prosty sposób pomaga w pogłębieniu współpracy pomiędzy poszczególnymi markami bez potrzeby spotykania się pracowników w wybranej lokalizacji. To przyczynia się do bardzo dużej oszczędności czasu i co za tym idzie także pieniędzy. Pomysły, szkolenia oraz innego typu spotkania można wykonywać w prosty sposób w wirtualnym świecie bez potrzeby spotykania się we wcześniej wyznaczonym miejscu. Dzięki temu marka Volkswagen jest pierwszym koncernem, który wykorzystuje wirtualną rzeczywistość w tak zaawansowanym zakresie przy integracji takich marek jak Volkswagen, Audi, Seat ,Skoda.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-08-22 10:57:46
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volkswagen-stawia-na-wirtualna-rzeczywistosc

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt