Ford Focus ST z nową automatyczną skrzynią biegów

Rozmiar tesktu A A A
-
Ford Focus ST z nową automatyczną skrzynią biegów
Ford Focus ST znalazł w tym roku już prawie 10 tyś zadowolonych klientów. Wynik ten przekłada się na prawie 2 razy większą sprzedaż niż w poprzednim roku. Samochód występuje z dwiema jednostkami. Do dyspozycji klientów stoi bardzo ekonomiczny 184 konny diesel lub 250 konny benzynowy EcoBoost. Od 2016 roku w ofercie Forda Focus ST w silniku wysokoprężnym pojawi się długo wyczekiwana sportowa 6 biegowa automatyczna skrzynia biegów. Tak jak w przypadku wyżej pozycjonowanego modelu Mustang, kierowca będzie mógł korzystać z ustawionych fabrycznie przełożeń lub za pomocą manetek umiejscowionych tuż za kierownicą, robić do samodzielnie. Automatyczna przekładnia biegów znajdzie się jak na razie tylko w wersji wysokoprężnej. Przyspieszenie samochodu w nowej konfiguracji wynosi 7,7 sekund. Średnie spalanie w mieszanym cyklu producent określił na 4,6l.


Fot. Ford

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-12-20 16:06:12
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ford-Focus-ST-z-nowa-automatyczna-skrzynia-biegow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt