Nowy Chevrolet Camaro trafia do polskich salonów

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Chevrolet Camaro trafia do polskich salonów
Najnowsza, piąta generacja jednego z najbardziej kultowych samochodów, będzie także dostępna w Polsce. Chevrolet Camaro to więcej niż tylko samochód, to styl życia - wolność, niezależność. W ciągu prawie 50-letniej historii wziął udział w licznych filmach, uzyskując dzięki temu status kultowy, wyrabiając sobie pozytywny stereotyp. Pierwsze modele lekko przeprojektowanego samochodu pojawią się już we wrześniu tego roku, a ich cena będzie zaczynać się od 219 990 zł.
W wersji 2014 Camaro od razu w oczy rzucają się zmiany w przedniej, jak też tylnej części pojazdu. Wlot powietrza w dolnej części zderzaka został poszerzony, ponadto idąc do góry lekko się zwęża. Poprawiony wlot bezpośrednio pod maską, dzięki modernizacji, jeszcze lepiej odprowadza powietrze i chłodzi silnik. Z tyłu samochodu przeprojektowanie najbardziej zauważalne jest w tylnych światłach, które zostały ułożone poziomo. Inne elementy, to wyprofilowana pokrywa bagażnika oraz dyfuzor.

Pod maską znalazła się ponownie mocna jednostka, która zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów. Silnik benzynowy posiada pojemność 6.2l, przekłada się to na moc 432 KM w przypadku 6-biegowej manualnej skrzyni. Samochód ze skrzynią automatyczną ma na pokładzie trochę mniej koni i musi się zadowolić mocą 405KM.Nowe Camaro w standardzie wyposażone będzie w bezkluczykowy system uruchamiania samochodu. Wersje z automatyczną skrzynią biegów będą posiadać dodatkową, płatną opcję, polegająca na zdalnym uruchamianiu silnika. Kolejnym standardowym ekwipunkiem samochodu jest system MyLink z 7” ekranem dotykowym, który opcjonalnie może zostać zastąpiony (za dopłatą) nawigacją satelitarną z mapą Europy. Wersja Coupe opcjonalnie wyposażona będzie także w elektronicznie sterowane siedzenia skórzane firmy Recaro.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-06-14 12:08:58
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Chevrolet-Camaro-trafia-do-polskich-salonow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt