Prapremiera nowego MINI John Cooper Works Clubman w Paryżu

Rozmiar tesktu A A A
-
Prapremiera nowego MINI John Cooper Works Clubman w Paryżu
Pierwszy publiczny pokaz nowej odsłony MINI John Cooper Works Clubman odbył się w Paryżu podczas targów motoryzacyjnych. Producent zaprezentował przestronny, komfortowy a mimo to nieduży na zewnątrz pojazd, który swoim wyglądem pozostał wierny tradycyjnym wartością marki. Pięcioosobowy MINI bardzo łatwo przerobić w mały przestronny Van, dzięki czemu z 360l bagażnika można zrobić 1250l składając szybko i wygodnie trzy pełnowymiarowe fotele z tyłu. Samochód będzie także posiadał napęd na wszystkie cztery koła dzięki 4ALL. MINI John Cooper Works Clubman będzie wyposażony w 4 cylindrową jednostkę. Dzięki podwójnemu turbodoładowaniu z niedużego silnika udało się wydobyć aż 231 KM mocy. Maksymalny moment obrotowy wynosi aż 350 Nm. Do tego brytyski samochód wyposażony został w automatyczną 8 biegową przekładnię. Przyspieszenie niedużego samochodu dzięki temu jest bardzo dobre od 0 do 100 km/h MINI jest w wstanie osiągnąć w zaledwie 6.3 sekundach.


Fot. Mini

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-10-08 18:18:01
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Prapremiera-nowego-MINI-John-Cooper-Works-Clubman-w-Paryzu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt