Renault Grand Scenic najlepszym Vanem

Rozmiar tesktu A A A
-
Renault Grand Scenic najlepszym Vanem
Renault Grand Scenic najlepszym Vanem, tak przynajmniej zdecydowało 159 tyś czytelników magazynów „Motor” oraz „Auto Moto” podczas plebiscytu Auto Lider 2017 w kategorii Van. Głosowanie odbyło się za pośrednictwem internetu oraz za pomocą SMSów. W tej rywalizacji Francuski Van Renault Grand Scenic pokonał takie modele jak Ford S-Max jak też Citroen C4 Picasso. Renault Grand Scenic to duży rodzinny Van, którego w szybki i prosty sposób przerobić można nawet w pakowny samochód do przetransportowania większych gabarytowo elementów. Do tego dochodzą jeszcze rozwiązania multimedialne, które pozwalają cieszyć się ze stałego dostępu do internetu wszystkim pasażerom. Ponadto samochód posiada wiele elementów, które sprawdzają się w codziennym użytkowaniu auta jak też liczne schowki, które raz jeszcze powiększają pakowność i ładowność pojazdu.


Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-15 20:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Renault-Grand-Scenic-najlepszym-Vanem

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt