Ruszyła przedsprzedaż nowego Mitsubishi Eclipse Cross

Rozmiar tesktu A A A
-
Ruszyła przedsprzedaż nowego Mitsubishi Eclipse Cross
Już teraz można składać zamówienia na najnowszy modele japońskiego producenta Mitsubishi. Model Eclipse Cross, który zachwyca swoim wyglądem będzie dostępny w cenie od 93 990 zł. Jednak klienci nie będą kupować kota worku, model ten wystawiony będzie aż w 10 salonach tej marki na terenie całej Polski. Lista dni oraz lokalizacji w których będzie można zobaczyć samochód znajduje się na stronie Mistsubishi. Nowy Mitsubishi Eclipse Cross występować będzie na polskim rynku w 5 wersjach wyposażeniowych: Inform, Invite Plus, Intense, Intense Plus oraz Instyle. Do tego dochodzi wybór 8 kolorów lakieru nadwozia. Oferta jednostek jak na razie ograniczona zostało do jednego benzynowego silnika. Ta jednostka oferowana jest jednak w różnych opcjach z napędem na przednią oś lub na wszystkie cztery koła oraz z 6 biegową manualną lub 8 biegową automatyczną przekładnią.


Fot. Mitsubishi

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-10-16 15:13:23
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ruszyla-przedsprzedaz-nowego-Mitsubishi-Eclipse-Cross

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt