DS rozpoczyna rok od nowej wersji specjalnej

Rozmiar tesktu A A A
-
DS rozpoczyna rok od nowej wersji specjalnej
Podczas targów w Brukseli odbyła się światowa premiera nowej odsłony modelu DS 4 Crossback w wersji Moondust. Auto wyróżnia się głównie dzięki swojej matowej powłoki lakierniczej w szarym kolorze. Kontynuację zabiegu można odnaleźć także wewnątrz samochodu. Jak przystało na auto francuskiej marki DS, cechuje je bogate i nietuzinkowe wyposażenie. Już od początku na pokładzie znajduje się skórzana tapicerka licowa w kolorze czarnym, deska pokryta wysokogatunkową skórą nappa w odcieniu czarnego bazaltu. Za najlepszą widoczność w każdych warunkach dbać będą LEDowe reflektory DS LED Vision. Na dotykowym ekranie wewnątrz samochodu będzie można wyświetlać zarówno zawartość ekranu urządzenia mobilnego - dzięki Mirror Screen jak też dodatkowo obraz z kamera cofania. Zapewni ona bardzo dobrą widoczność gdzie lusterka nie dają rady. Jak przystało na markę DS styl indywidualny łamie wszystkie stereotypy, dzięki czemu DS4 Crossback Moondust to kolejne auto stworzone dla ludzi szukających swój indywidualny styl w motoryzacji.


Fot. DS

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-01-25 00:00:54
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/DS-rozpoczyna-rok-od-nowej-wersji-specjalnej-

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt