Opel Adam Rocks - najmniejszy Crossover na rynku

Rozmiar tesktu A A A
-
Opel Adam Rocks - najmniejszy Crossover na rynku
Mały niemiecki przedstawiciel segmentu A już w aktualnej odmianie jest mistrzem indywidualności. Swoją własną wersję można skomponować z 61 tysiącami opcji na zewnątrz i 82 tysiącami wewnątrz. Jednak gdyby tego było mało, model otrzymał teraz nową wersję, choć jak na razie to tylko Concept. Opel Adam Rocks to odmiana crossover, liczącego zaledwie 3.7 długości 3-drzwiowego samochodu.


Nowy koncept Opla zaprezentowany zostanie podczas zbliżających się targów w Genewie. Gdyby trafił do produkcji, stanowiłby pierwszy model całkowicie nowego segmentu na całym rynku motoryzacyjnym.Na załączonych zdjęciach widać charakterystyczne elementy, które znajdują się w Crossoverach. Są to między innymi plastikowe osłony wzdłuż linii nadwozia. Ale uwagę przykuwają przede wszystkim bardziej muskularne linie, które samochód otrzymał dzięki obecności dużych kół i co za tym idzie, mocniej zaakcentowanych nadkoli.Gdyby samochód trafił do produkcji, można się spodziewać kilku zmian. Przede wszystkim mniejszych kół i co za tym idzie - mniejszych nadkoli. Opel Adam to przede wszystkim samochód miejski, gdzie najważniejsze jest jednak spalanie.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-02-09 21:21:46
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Opel-Adam-Rocks-najmniejszy-Crossover-na-rynku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt