Z Gliwic zjechało już 250 000 Opel Astra hatchback

Rozmiar tesktu A A A
-
Z Gliwic zjechało już 250 000 Opel Astra hatchback
Opel Astra to najpopularniejszy model niemieckiego producenta Opel. Auto od prawie 20 lat produkowane jest w zakładzie, który zlokalizowany jest w Gliwicach. Stąd kompaktowy samochód z logo Opel oraz innych pokrewnych marek wysyłany jest w cały świat. Obecna generacja samochodu na rynku pojawiła się w 2015 roku. W kolejnym roku po debiucie samochód zdobył prestiżową nagrodę samochodu roku 2016. Model ten jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie pojazdów w ofercie niemieckiego producenta. Wysoka jakość wykonania, kompaktowe wymiary dostęp do najnowszych technologii sprzyja jego rewelacyjnym wynikom sprzedażowym. Jubileuszowy czerwony Opel Astra wyposażony w silnik 1.4 EcoTec o mocy 150 KM trafi do klienta w Polsce.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-07-03 14:53:52
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Z-Gliwic-zjechalo-juz-250-000-Opel-Astra-hatchback

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt