Elektryzujący model Audi z premierą podczas IAA

Rozmiar tesktu A A A
-
Elektryzujący model Audi z premierą podczas IAA
Niemiecki producent premium będzie miał podczas międzynarodowych targów samochodowych IAA we Frankfurcie dwie premiery w jednym samochodzie. Koncepcyjny model e-tron Quattro ( przyszyły Q6 ) będzie przy tym bezpośrednim konkurentem BMW X6 oraz Mercedesa GLE Coupe. Jednak w przeciwieństwie do dwóch już jeżdżących konkurentów, będzie to samochód z silnikiem elektrycznym.


Fot. Audi

Minusem, który rzuca się jako pierwsze wobec tego modelu. To zastosowania jednostki elektrycznej. W tego pokroju samochodach masa robi swoje odpowiadając wtedy za mały zakres poruszania się pojazdu. Nic bardziej mylnego, Audi by nie było sobą gdyby zadowoliło się z zasięgiem 100 – 150 KM. Tutaj miejsce ma druga premiera. Audi przy wykorzystaniu technologi opracowanych przez firmy Samsung i LG. Zastosowała najnowszej generacji ogniwa tych firm. Bardzo dobre parametry ogniw pozwalają e-Tron Quattro ( Q6 ) na przejechanie do 500 km na jednym naładowaniu. Na premierę uliczną będzie trzeba poczekać aż do 2018 roku.

Fot. Audi

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-08-19 19:34:25
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Elektryzujacy-model-Audi-z-premiera-podczas-IAA

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt