Nissan Pulsar już niebawem w Polskich salonach

Rozmiar tesktu A A A
-
Nissan Pulsar już niebawem w Polskich salonach
W Europie nowość rynkowa, na świecie face lifting. Nadchodzi nowy Nissan Pulsar. Samochód, który ma przywrócić japońskiemu producentowi część utraconego rynku w segmencie C. Po słabej sprzedaży modelu Tiida, Nissan wycofał się z tej części rynku samochodowego w Europie. Na świecie w między czasie powstała druga generacja samochodu, na niektórych obszarach nazwa pozostała na innych nastąpiła zmiana na Pulsar. Sukces drugiej generacji samochodu bazującego na Tiida, skłoniło Nissana na powrót do Europy oraz walkę o klientów na tym z najważniejszych, największym i najtrudniejszym z rynków. Nissan Pulsar dostępny będzie w polskich salonach na początku października tego roku.


Fot. Nissan

Nowy Pulsar w Polsce wraz ze swoim debiutem będzie objęty specjalną promocyjną ceną. która zaczynać będzie się od 59900 zł, normalna cena to 64 tyś zł. Najniższa wersja Visia wyposażona będzie w silnik o pojemności 1.2l z mocą 115KM. Podstawowa wersja będzie już posiadać bogate wyposażenie, zarówno pod względem użytkowym jak też bezpieczeństwa. Innowacyjny system bezpieczeństwa Nissan Shield, będzie jednak dostępny dopiero od wersji Acenta, także taka konfiguracja będzie zaczynać się od 74 100zł - wraz z pakietem.

Fot. Nissan

Stylistycznie samochód nawiązuje to wszystkich nowych modeli, które Nissan zaprezentował w ostatnim czasie. Pełna energii linia, z charakterystycznym V na środku grilla. Na tle innych samochodów tego segmentu, Pulsar prezentuje się nowocześnie i nadzwyczaj spokojnie. Wymiary wynoszące 4.39m długości, 2.04m szerokości, 1.52 wysokości oraz 2.7m długości rozstaw osi, także idealnie spełniają warunki tego segmentu. Jednak w przeciwieństwie do innych samochodów, tylni pasażerowie mogą cieszyć się miejscem na nogi dostępnym zazwyczaj w samochodach pozycjonowanych w wyższych klasach.

Fot. Nissan

Pod maską Nissana Pulsara na start dostępne będą tylko wyłączenie dwie jednostki. Benzyna o mocy 115KM i pojemności 1.2 litra, oraz wysokoprężna jednostka o parametrach 1.5l, 110KM. W przypadku jednostki benzynowej dostępna jest także automatyczna skrzynia biegów.

Fot. Nissan

Wnętrze Nissana Pulsara już w wersji bazowej nie należy do najgorszych. W Nissan Pulsar Visia już na start otrzymujemy między innymi 5” ekran kolorowy wraz z komputerem pokładowym. Za odpowiednie granie muzyki odpowiadać będzie system audio składający się z 4 głośników oraz radio z możliwości odtwarzania MP3, płyt CD oraz muzyki z pendriva. Samochód we wszystkich wersjach będzie posiadał także możliwość podłączenia telefonu wraz ze sterowaniem najważniejszych funkcji z kierownicy.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-09-28 14:46:14
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nissan-Pulsar-juz-niebawem-w-Polskich-salonach

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt