BMW na targach CES 2017

Rozmiar tesktu A A A
-
BMW na targach CES 2017
BMW to jedna z marek, która od kilku lat konsekwentnie wystawia się także na wystawie technologicznej CES. W tym roku niemiecka marka premium także przygotowała szereg wizji oraz nowości, które mogą niebawem trafić do samochodów tej marki. Innowacyjne rozwiązania pokazane zostały na bazie nowego modelu BMW serii 5. Tutaj BMW największy nacisk położył na rozbudowę mobilnych rozwiązań pozwalające raz jeszcze nie tylko poprawić jakość działania ponadto ułatwić także poruszanie się oraz możliwość rozbudowy o nowe aplikacje.


Fot. BMW

Pierwszy raz w seryjnym modelu BMW modelu BMW 5 pojawi się także rozwiązanie, które umożliwi poprzez komórkę zobaczyć zaparkowany samochód i okolicę w 3D, co ma ułatwić odnalezienie pojazdu na przykład na dużej przestrzeni parkingowej. Rozwiązanie to zostanie wprowadzone w lutym 2017 roku. Wzrosła także ilość obsługiwanych urządzeń, które mogą współpracować z mobilnym systemem BMW ConnectedDrive. W przeciwieństwie do aktualnie stosowanych rozwiązań, BMW pokazał w swoim wizjonerskim samochodzie możliwość połączenia się z inteligentnym domem poprzez specjalny system BMW Connected Window.

Fot. BMW

Swój wkłada w nowości BMW ma także firma z Redmond Microsoft, a dokładnie wizjonerski asystent obsługi głosowej Microsoft Cortana. Na tym jednak nie koniec, w niedalekiej przyszłości będzie możliwość planowania odbioru przesyłek na podstawie danych historycznych pokonywanych regularnych tras. Dzięki temu będzie można odebrać przesyłkę u kuriera podczas jazdy np. do pracy. Nad tym rozwiązaniem BMW mocno współpracuje z Amazonem. Także przyszłość po raz kolejny przedstawia się bardziej ekonomiczna czasowo.

Fot. BMW

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-01-06 11:43:04
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/BMW-na-targach-CES-2017

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda





© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt