Renault Triber 7 osobowy maluch

Rozmiar tesktu A A A
-
Renault Triber 7 osobowy maluch
Renault Triber to najnowsza propozycja rodzinnego SUVa francuskiego producenta wyłącznie jak na razie na rynek indyjski. Wyróżniającą cechą modelu to nie wygląd – który jest ładny, ani też nowe zaawansowane technologie. To fakt możliwości przewozu nawet 7 dorosłych osób w nadwoziu liczące niecałe 4 m długości, a dokładnie 3,99 m długości. Dla porównania obecne Renault Clio, ma 4.062m długości. Renault Triber może się pochwalić jeszcze jedną rzeczą, posiada jak na swoją klasę bardzo duży rozstaw osi, aż 2.636m.


Fot. Renault

Pod maską francuskiego malucha znajduje się trzycylindrowy silnik benzynowy o mocy 72 KM i o maksymalnym momencie obrotowym o wartości 96 Nm. Pod kątem multimedialności przeznaczony model na rynek w Indii, niczym nie odróżnia się od tych Europejskich. Auto wyposażone jest w duży 8 calowy dotykowy ekran, posiada cyfrowe wskaźniki jak też bez kluczykowy dostęp do samochodu. Pojemność bagażnika w zależności od ułożenia siedzeń sięga od 84l przy 7 osobach do 625l przy 5 osobach.

Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-04 09:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Renault-Triber-7-osobowy-maluch

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt