MINI na targach w Chinach

Rozmiar tesktu A A A
-
MINI na targach w Chinach
Podczas targów w Pekinie, które rozpoczną się już 25 kwietnia i potrwają do 4 maja. Brytyjska marka MINI zaprezentuje kilka nowości rynkowych. Na stanowisku znajdą się zarówno MINI trzydrzwiowy, MINI pięciodrzwiowy jak też MINI Cabrio. Wszystkim tym samochodom, które pojawią się na targach w Chinach, producent zapewnił mały lifting nadwozia. Wyróżnia się on nowym reflektorami połączonymi z LEDowymi światłami do jazdy dziennej oraz LEDowymi światłami tylnymi.


Fot. MINI

Pięciodrzwiowa wersja samochodu zaprezentowana zostanie ponadto w nowym szarym kolorze lakieru. Dla trzydrzwiowej wersji przygotowany został nowy odcień pomarańczowego lakieru, a Cabrio prezentuje się w nowym niebieskim odcieniu. Do tego samochody otrzymały nowy pakiet Option Black Exteriuer, który pozwala na trochę indywidualności. Auto otrzymały także nowe wzory felg. Nowe wersje samochodów MINI wyposażone zostały także w odświeżone logo brytyjskiej marki.

Fot. MINI

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-23 14:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/MINI-na-targach-w-Chinach

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt