Dwie premiery światowe Hyundai na targach w Genewie

Rozmiar tesktu A A A
-
Dwie premiery światowe Hyundai na targach w Genewie
Koreański producent na tegoroczne targi w Genewie przygotował dwie ważne światowe nowości rynkowe. Są to Hyundai Kona w wersji elektrycznej oraz Hyundai Santa Fe. Pierwszy z nich to kolejny już ekologiczny samochód w ofercie koreańskiej marki. Drugi w pełni elektryczny. Auto będzie oferowane w dwóch wersjach silnikowych połączonych bezpośrednio z pojemnością baterii. Dzięki temu samochód w stanie będzie pokonać do 300 km przy mocy silnika 135 KM lub nawet do 470 przy mocy 204 KM. Pierwsza wersja przyspiesza do 100 km/h w 9,3 sekundy, mocniejsza odmiana zaledwie 7,6 sekundy.


Fot. Hyundai

Druga premiera światowa koreańskiego producenta to Hyundai Santa Fe, nowa wersja flagowego SUVa to zapewnienie stałego wzrostu sprzedażowego w tym segmencie. Auto charakteryzuje się bardziej muskularną budową. Do tego auta otrzyma po raz pierwszy jednostkę benzynową. Oprócz dwóch światowych premier Hyundai przygotował jeszcze europejski pokaz auto zasilanego na wodór Hyundai NEXO.

Fot. Hyundai

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-09 11:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Dwie-premiery-swiatowe-Hyundai-na-targach-w-Genewie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt