Nowa Mazda 6 już w kwietniu w Polsce

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa Mazda 6 już w kwietniu w Polsce
Prosto z targów z Genewy do polski, a dokładniej Poznania pojedzie na swoją polską premierę podczas Motor Show w Poznaniu Mazda 6. Targi trwają od 6 do 8 kwietnia na terenie Targów Poznańskich. Samochód w nowej odsłonie zobaczymy zarówno w nadwoziu sedan jak tez sport kombi. Wyróżniające elementy nowego nadwozia to powiększona bardziej reprezentacyjna atrapa chłodnicy z dużym czytelnym logo Mazda. Odpowiednio dostosowane reflektory jak też odmłodzona bardziej dynamiczna linia boczna auta. Wnętrze auta raz jeszcze przeszło kurację minimalizacyjną, dzięki czemu auto sprawia wrażenie większego i bardziej przestronnego. Oprócz dwóch nowych Mazd 6 na stoisku japońskiego producenta zobaczyć będzie można Mazda 2, Mazda 3, Mazda CX-3, Mazda CX-5 oraz kultową Mazda MX-5.


Fot. Mazda

„Poznańska premiera Mazdy6 jest dla naszej marki bardzo ważnym wydarzeniem, gdyż jest to najpopularniejszy model w historii marki w Polsce. Nie mam wątpliwości, że nowa Mazda6 zaskoczy poziomem komfortu, elegancją i właściwościami jezdnymi, zarezerwowanymi dotychczas dla aut z segmentu premium.” – Podkreśla Szymon Sołtysik, Dyrektor PR Mazda Motor Poland.

Fot. Mazda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-21 19:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-Mazda-6-juz-w-kwietniu-w-Polsce

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt