Nissan nowym partnerem Europejskiej Zielonej stolicy

Rozmiar tesktu A A A
-
Nissan nowym partnerem Europejskiej Zielonej stolicy
Elektryczną Zieloną Stolicą w 2017 roku jest niemieckim miastem Essen. Tytuł ten miasto otrzymało w 2015 roku dzięki mocnemu zaangażowaniu w promowaniu oraz stosowaniu wysokich standardów ekologicznych. Nissan jako nowy główny sponsor dostarczy flotę 15 elektrycznych samochodów składającą się z Nissan Leaf oraz Nissan NV200e. Elektryczne auto wykorzystywane będą między innymi przez biuro projektów jak też przez inne wydziały ratusza. Największą zaletą nowych modeli Nissan to brak szkodliwych emisji w mieście oraz pobliskich terenach gdzie auto jest eksploatowane. Dodatkowo elektryczne silniki nie generują hałasu tak jak to ma miejsce przy spalinowych jednostkach. Tak więc auta z elektrycznym napędem są mniej uciążliwe w mieście z dwóch powodów co pozytywnie wpływa nie tylko na zdrowie ale także nastrój w zatłoczonych miejscach.

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-01-27 13:41:48
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nissan-nowym-partnerem-Europejskiej-Zielonej-stolicy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt