Nissan Juke Dark Sound mocno limitowany samochód

Rozmiar tesktu A A A
-
Nissan Juke Dark Sound mocno limitowany samochód
Na rynek europejski środkowo wschodni trafiła specjalna limitowana, do zaledwie 69 sztuk wersja modelu Nissan Juke. Pojazd z oznaczeniem wersji Dark Sound oferowany jest w jedynej z dwóch wersji wyposażeniowych opartych o N-Connecta oraz Tekna. Samochód w tej wersji oferowany jest wyłącznie z jednostką benzynową 1.2l o mocy 115 KM dysponująca sześciobiegową manualną przekładnią. Samochód bazujący na wersji N-Connect kosztuje 75 800 zł, zaś za wyżej wyposażony wariant trzeba zapłacić 83 850 zł. W tej cenie klient może oczekiwać pakiet stylizacji czarny, 18 calowe felgi z czarnymi wstawkami oraz czarny lub ciemno szary kolor lakieru. Wewnątrz jak samo oznaczenie modelu sugeruje do czynienia mamy ze wzmocnionym systemem audio. Zamiast dotychczasowych 40 W, wersja ta posiada 120 W moc głośników przednich i tylnych. Mocniej gra także głośnik niskotonowy, tutaj podniesiony zostały wartości z 40 W do 100 W. Na wyposażeniu auta nie brakuje także tapicerki częściowo skórzanej.


Fot. Nissan

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-09-05 04:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nissan-Juke-Dark-Sound-mocno-limitowany-samochod

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt