Skoda Rapid w nowych promocyjnych wersjach

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda Rapid w nowych promocyjnych wersjach
Najmłodszy z modeli Skody okazał się kolejnym bestsellerem czeskiego producenta. Jednak aby jeszcze bardziej umocnić pozycję rynkową tego samochodu, Skoda przygotowała specjalną ofertę. Promocja MAX została dodana do aktualnych wersji wyposażeniowych. W ramach czego klient otrzymuje lepiej uposażony samochód bez dodatkowej dopłaty.


Fot. Skoda

Najniższa wersja Active z dodatkiem MAX wzbogaci model w ramach bezpieczeństwa, o wszystkie dostępne w tym samochodzie poduszki powietrzne oraz elektroniczny system stabilizacji toru jazdy. Pod względem multimedialnym i użytkowym model w wersji Active MAX będzie posiadał klimatyzację oraz radio Blues z odtwarzaczem CD i MP3. Klient oszczędza dzięki temu dodatkowo 5700 zł.

Fot. Skoda

Skoda Rapid w wersji Ambition MAX wzbogacona zostanie o czujniki parkowania z tyłu, elektrycznie sterowane szyby z tyłu, wyświetlacz Maxi-DOT oraz dwa dodatkowe głośniki z tyłu samochodu. Najbogatsza wersja w ofercie MAX, Elegance zawiera w sobie automatyczną klimatyzację, 16” felgi ze stopów lekkich, przygotowanie pod obsługę telefonu wraz z multimedialną obszytą skórą trzyramienną kierownicą. Dodatkowo na pokładzie znajdą się podgrzewana przednie fotele oraz podgrzewane dysze do spryskiwaczy.

Fot. Skoda

Wersje wyposażeniowe MAX będą dostępne, także w połączeniu z modelami z serii GreenLine, pozwalające cieszyć się wysokimi osiągami z lepszymi wartościami ekologicznymi i ekonomicznymi. Nowe oferty wyposażeniowe można będzie łączyć z preferencyjnymi ofertami finansowania. Co w skrócie oznacza, że nową Skodę Rapid będzie można mieć już nawet od 590 zł miesięcznie.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-05-07 23:42:38
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-Rapid-w-nowych-promocyjnych-wersjach

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt