Seat zwiększa moc w Leonie CUPRA

Rozmiar tesktu A A A
-
Seat zwiększa moc w Leonie CUPRA
Na rynku pojawi się jeszcze mocniejsza odmiana Leona CUPRA. Dotychczasowy topowy model zastąpiony zostanie przez wersję z nową jednostką napędową. Dwu litrowy silnik TSI, który został użyty w ulepszonym Leon CUPRA będzie teraz posiadać moc 290 KM. Nowy bardziej dynamiczny Leon CUPRA dostępny będzie także w wersji ST. Oznacza to że będzie można cieszyć się nie tylko z dynamicznej jazdy, ale także duża pojemność nawet do 1470l. Samochód aby osiągnąć 100 km/h potrzebuj zaledwie 5.7 sekund w przypadku automatycznej przekładnie. Przy manualnej wynik ten wynosi 5.8.


Fot. Seat

Jednak nie tylko moc ma znaczenie podczas jazdy. Liczą się także inne aspekty. Seat zadbał o to, wyposażając Leona CUPRA w liczne rozwiązania, które nie tylko ułatwiają sterowanie, ale także zapewniają bezpieczeństwo podczas jazdy. Zainstalowane w samochodzie progresywne sterowanie. Pozwala na lepsze prowadzenie samochodu oraz bardziej precyzyjne nakierowanie Leona CUPRA. W standardzie CUPRY znajduje się także blokada dyferencjału przedniej osi.

Fot. Seat

Za Leonem CUPRA stoją także zmiany wizualne. Oprócz dynamicznie wyglądających pełnych LEDowych świateł linię samochodu podkreślić także dyfuzor. Kolejnym elementem to 19” felgi, za których wyglądają charakterystyczne czerwonce klocki hamulcowe.

Fot. Seat

Mimo sportowych walorów Leon CUPRA to także samochód rodzinny. Dzięki zaawansowanemu systemu CUPRA Drive Profile. Rozwiązanie to pozwala w dobraniu najlepszych parametrów ustawień oraz zastosowanie ich. Dzięki temu pojazd może w szybkim czasie zmienić się z dynamicznego demona prędkości, na funkcjonalny bardzo komfortowy pojazd.

Fot. Seat

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-09-08 08:16:16
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Seat-zwieksza-moc-w-Leonie-CUPRA

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt