Pechowy drugi dzień rajdu dla polskiego mistrza

Rozmiar tesktu A A A
-
Pechowy drugi dzień rajdu dla polskiego mistrza
Drugi dzień rajdów na Azorach rozpoczął się pechowo dla polskiego kierowcy Kajetana Kajetanowicza. Tuż po starcie miał on lekki wypadek, po którym nie mógł kontynuować w rywalizacji. Na szczęście jemu oraz pilocie nic się nie stało i jutro powrócą na trasę nadrabiać stracony czas. Tak aby przynajmniej odbić kilka punktów. Na pierwsze miejsce polski kierowca podczas pierwszego rajdu serii FIA ERC nie ma jednak już co liczyć. Na prowadzeniu umocnił się najgroźniejszy konkurent rosyjski kierowca Aleksey Lukyanuk, który prowadzi aktualnie z przewagą 27.8 sekund nad drugim kierowcą. Po 10 OS na dziewiątym miejscu znajduje się aktualnie Łukasz Habaj, 11 miejsce zajmuje Tomasz Kasperczyk, 24 Jarosław Kołtuń, 33 Aleksander Zawada, a na 42 Kajetan Kajetanowicz ze stratą 41 minut 35 sekund do aktualnie pierwszego.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-31 22:39:43
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Pechowy-drugi-dzien-rajdu-dla-polskiego-mistrza

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt