Premiera szóstej generacji Mercedesa E klasy w kombi

Rozmiar tesktu A A A
-
Premiera szóstej generacji Mercedesa E klasy w kombi
Mercedes E klasa to synonim luksusu, na który tylko nieliczni mogą sobie pozwolić. Obok przepięknej limuzyny od sześciu generacji powstaje także model w nadwoziu kombi. Najnowszy kombi Mercedes E-klasy zaprezentowany został podczas turnieju tenisowego. Swój debiut rynkowy samochód będzie miał pod koniec tego roku. W nowej wersji ponownie znajdą się rozwiązania, które debiutowały w poprzedniej generacji modelu, takie jak np. trzeci rząd siedzeń. Do tego już na start sprzedaży, w cenniku pojawi się także sportowa edycja modelu w wersji AMG o mocy 401 KM.


Fot. Mercedes

Mimo wydłużonej linii dachu, samochód nadal prezentuje się elegancko. Dzięki większej możliwości załadowania nawet od 670l do 1820l, wzrośnie mocno funkcjonalność rodzinnego Mercedesa E-Klasy. Poziom pochylenia tylnej kanapy jest regulowany, a samo siedzisko dzielone w proporcjach 40:20:40. Kolejne rozwiązania, które wpływają na zwiększenie uniwersalność pojazdu to nowy system montowania rowerów. Dzięki dodatkowym elementom, wzrasta możliwość przewozu nawet do 4 rowerów równocześnie.

Fot. Mercedes

Mercedes E Klasa w wersji kombi zadebiutuje z paletą 7 jednostek napędowych. Cztery z nich to benzynowe, pozostałe trzy wysokoprężne. Podstawowy silniki zasilany dieslem będzie posiadał moc 150 KM, pośrednia jednostka 194 KM, a najmocniejsza 258 KM. W przypadku silników benzynowych moc jednostek będzie układać się następująco 184 KM, 211 KM, 245 KM oraz 401 KM w wersji AMG. Każdy z silników dostępny będzie opcjonalnie z 9 biegową skrzynią 9G-Tronic , a niektóre wersje jednostek z napędem na cztery koła.

Fot. Mercedes

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-06-06 22:52:42
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Premiera-szostej-generacji-Mercedesa-E-klasy-w-kombi

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt