Robert Kubica powraca na tor wyścigowy

Rozmiar tesktu A A A
-
Robert Kubica powraca na tor wyścigowy
Po trzech latach nieobecności Roberta Kubicy - jedyny polski kierowca który startował w F1, powraca na tor wyścigowy. Jak na razie powrót jest jednorazowy i wyłącznie na zaproszenie kolegi z rajdów WRC Martina Prokopa. Dla Czecha będzie to debiut, dla Kubicy powrót po pięciu latach od tragicznego wydarzenia z lutego 2011. Wypadek, który przekreślił możliwość rywalizacji w najwyższej klasie, królowej wyścigów motoryzacyjnych F1. Polaka zobaczymy 18-19 marca w 12 godzinnym wyścigu we włoskim Mugello. Rywalizować będzie w sumie 70 zespołów. Polak razem z Czeskim kolegą pojadą Mercedesem SLS GT3 w barwach zespołu MP Sports Team. Być może z tego jednorazowego startu, Robert Kubica zadomowi się ponownie na torze wyścigowym.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-03-09 23:45:34
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Robert-Kubica-powraca-na-tor-wyscigowy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt