Nowy Nissan GT-R już od 499 900 zł

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Nissan GT-R już od 499 900 zł
Najnowszy sportowy samochód marki Nissan wchodzi do sprzedaży. Na Polskim rynku samochód w podstawowej wersji wyposażeniowej wraz 570 konnym 24 zaworowym silnikiem V6 o pojemności 3.8l będzie kosztować 499 900 zł. Ponadto oferowane będą jeszcze dodatkowe trzy wersje wyposażeniowe. Samochód we wszystkich swoich odmianach dostępny będzie z jedną i tą samą jednostką napędową. Pozostałe wersje wyposażeniowe nowego Nissana GT-R będą Black Edition od 530 000 zł, Prestige 538 000 zł oraz Track Edition 576 600 zł. Samochód dostępny będzie wyłącznie w dwóch salonach w Polsce, Zaborowski w Warszawie oraz Japan Motors w Krakowie.


Fot. Nissan

Oferowany Nissan GT-R dostępny będzie w czterech wersjach. Jednak już podstawowa będzie wyróżniać się bogatym wyposażeniem. Tak też każdy z modeli na pokładzie będzie miał reflektory oraz światła tylne w technologi LED, zaawansowanym systemem audio marki BOSE, 8 calowy dotykowy ekran z pełną obsługą systemów samochodu oraz nawigacją, tytanowe końcówki układu wydechowego jak też 20” felgami. W podstawowej wersji fotele pokryte będę tapicerką z alcantary. Kolejna w hierarchii Nissan GT-R, wersja Black Edition otrzyma dwukolorowe skórzane fotele marki Recaro. Za dopłatą dostępny będzie także spoiler oraz pokrywa bagażnika wykonana z włókna węglowego. Wyżej pozycjonowany Prestige otrzyma już skórzane siedzenia z Nappa dostępne w 4 odcieniach. Materiał ten znajdzie się także na desce rozdzielczej. Ostatnia i najdroższa odmiana Nissana GT-R to Track Edition. Jak sama nazwa wskazuje samochód będzie przygotowany na tor wyścigowy. W tej wersji znajdą się między innymi amortyzatory BILSTEIN DampTronic jak też spoiler wykonany z włókna węglowego. Nadwozie zdobić będą elementy stylizacyjne NISMO.

Fot. Nissan

Nissan GT-R z rocznika 2017 to nie tylko odświeżony wygląd, ale także zmodyfikowana jednostka napędowa. Sercem nowego sportowego samochodu Nissana stanowić będzie silnik w układzie V6 o pojemności 3.8l. Jednostka będzie w stanie wygenerować moc nominalną 570 KM, co stawia ją bardzo wysoko wobec konkurencyjnych rozwiązań. Do zarządzania tą potężną mocą posłuży 6-biegowa automatyczna przekładania wyposażona w dwa sprzęgła. Wobec poprzednika jest ona dużo bardziej cicha.

Fot. Nissan

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-08-31 08:27:32
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Nissan-GT-R-juz-od-499-900-zl

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt