Opel udostępnił ceny za nowy flagowy model Opel Insignia

Rozmiar tesktu A A A
-
Opel udostępnił ceny za nowy flagowy model Opel Insignia
Niemiecki producent samochodów Opel udostępnił ceny za swój nowy flagowy model Opel Insignia w wersji Grand Sport oraz Sports Tourer. Pierwszy z nich kosztować ma od 25 940 Euro, drugi 26 940 Euro co jest dopłatą 1 000 euro za dodatkową pakowność. Podane ceny dotyczą jak na razie wyłącznie niemiecki rynek. Gdzie mamy między innymi niższy VAT. Jeżeli specyfikacja auta nie ulegnie zmianom w Polsce auto będzie mogło kosztować nawet od 110 000 zł za wersję Opel Insignia Grant Sport, a 115 000 w przypadku Opel Insignia Sports Tourer. Oznaczało by to że nowa generacja Opla Insignia było by nawet o 20 000 zł droższa niż aktualnie oferowane modele. Zamówienia na Insignie będzie można składać już pod koniec lutego, bliżej tej daty zapewne poznamy szczegóły polskiej specyfikacji oraz ceny modelu.


Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-02-16 17:00:23
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Opel-udostepnil-ceny-za-nowy-flagowy-model-Opel-Insignia

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt