Renault zalicza spadek sprzedaży nowych aut

Rozmiar tesktu A A A
-
Renault zalicza spadek sprzedaży nowych aut
Renault to kolejny europejski producent samochodów, który zalicza znaczny spadek sprzedaży w globalnym zestawieniu. Głównym powodem słabnących liczb to pogarszająca się sytuacja gospodarcza w takich krajach jak Chiny( -23,7%), Turcja ( -44,8% ) oraz Argentyna ( -50,2%). Francuski producent samochodów Renault w 2018 roku, w jego pierwszej połowie do klientów dostarczył 1 389 558 pojazdów. W analogicznym okresie w tym roku ta liczba prezentuje się następująco 1 229 658, co oznacza spadek na poziomie 11,5%. W Europie Renault nie zaliczył większych spadków, utrzymując swój poziom sprzedaży. W kluczowych segmentach, takich jak auta dostawcze Renault nadal trzyma się bardzo dobrze, zaliczając nawet mały wzrost ( 0,5% ). Renault nie może także narzekać na rozwój sprzedaży samochodów ekologicznych, a więc elektrycznych tutaj nastąpił wysoki wzrost o 42,9% do ponad 30 600 aut. W drugim półroczu liczby mają pójść do góry głównie dzięki mocnej ofensywie modelowej.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-24 07:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Renault-zalicza-spadek-sprzedazy-nowych-aut

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt