Fiat 500 wprowadza kolejną odsłonę

Rozmiar tesktu A A A
-
Fiat 500 wprowadza kolejną odsłonę
Fiat 500 to jeden z najbardziej uniwersalnych modeli na świecie. Auto włoskiego producenta występuje już w tak dużej ilości różnych wariantów, że trudno wyobrazić sobie kolejną. Jednak Fiat zaskakuje i teraz dodaje do swojego bestsellera model o nazwie Fiat 500 Collezione. Samochód zaprezentowany został podczas targów w Genewie. Nadwozie występuje zarówno w wersji hatchback jak też cabrio.


Fot. Fiat

Wyróżniający element tej specjalnej wersji to między innymi jego dwukolorowe nadwozie w barwie niebieskiej „Primavera” lub zielonej „Acquamarina”. Ta wyjątkowa i ekskluzywna wersja Fiata 500 posiada między innymi unikatowe 16 calowe felgi, chromowane detale jak też indywidualne logo. Wnętrze auta wyróżnia się dzięki zestawom kolorów i materiałów, które mają zarówno swój indywidualny charakter jak też świeżość.

Fot. Fiat

Fiat 500 Collezione będzie najprawdopodobniej najwyżej pozycjonowanym modelem wśród wszystkich dotychczasowych wersji Fiat 500, dlatego nie może też dziwić bardzo wysoki poziom wyposażenia podstawowego. Auto występować będzie standardowo z 7 calowym dotykowym ekranem oraz systemem multimedialnym Uconnect HD Live z obsługą Androida jak też iOS. Samochód otrzyma nawet swoje własne dywaniki z haftowanym logo Collezione. Samochód na rynku polskim występować będzie wyłącznie z wersją silnikową 1.2l o mocy 69 KM.

Fot. Fiat

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-16 22:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Fiat-500-wprowadza-kolejna-odslone

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt