Najbardziej oczekiwana premiera tego roku, na start wnętrze

Rozmiar tesktu A A A
-
Najbardziej oczekiwana premiera tego roku, na start wnętrze
Nowe Volvo XC90 to jeden z najbardziej wyczekiwanych premier ostatnich miesięcy. Po informacji , że staruszek motoryzacyjny po wielu latach służby zostanie zastąpiony, prawie każdy fan motoryzacji zastanawiał się jak ten pojazd będzie finalnie wyglądał. Jednak Volvo postanowiło jeszcze przetrzymać nadwozie nowego XC90 w tajemnicy, udostępniając za to co znajdziemy w środku.


Fot. Volvo

Nowy flagowy model szwedzkiego producenta postawił na dotyk oraz sterowanie głosem. Prawie wszystkie przyciski zastąpione zostały poprzez dotykowe panele. Kierownica w nowym XC 90 została całkowicie przepracowana, zapewniając jeszcze lepszy komfort podczas trzymania jej oraz łatwiejsze sterowania samochodem. Dla poprawienia bezpieczeństwa nowy Volvo otrzymał Headup Display, pozwalający na wyświetlanie najważniejszych informacji bezpośrednio na przedniej szybie.

Fot. Volvo

Multimedialność to także duży plus nowego XC 90. System audio został specjalnie zaprojektowany przez firmę Bowers & Wilkins, zapewniając najwyższą jakość odsłuchiwanej muzyki. Samochód posiada bezpośredni dostęp do internetu, co pozwala na słuchanie muzyki z kanałów streamingowych. Duży dotykowe panel w formie tabletu to znak rozpoznawalny nowego modelu Volvo. Duży i czytelny interfejs pozwala na łatwą obsługę systemu nawet podczas jazdy.

Fot. Volvo

Poczucie komfortu to nie tylko wyposażenie pojazd w najlepsze w swojej klasie siedzenia. Ale także wykorzystanie najlepszej jakości naturalne materiały. Skóra wykorzystana w wystroju wnętrza przyszywana została ręcznie. Zamiast użycia forniru - jak u wielu innych producentów, w Volvo XC 90 znalazło się prawdziwe drewno.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-05-29 10:09:14
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Najbardziej-oczekiwana-premiera-tego-roku--na-start-wnetrze

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt