Wspaniałe zakończenie ery Volkswagena w serii WRC

Rozmiar tesktu A A A
-
Wspaniałe zakończenie ery Volkswagena w serii WRC
Po czterech latach udziału Volkswagena oraz dwunastu zdobytych tytułów, niemiecki producent odchodzi z serii FIA WRC. Producent z Wolfsburga zdobył wszystkie puchary, które tylko się dało zdobyć w tym okresie. Często kończąc wyścigi na pierwszych dwóch miejscach, tak jak też w ostatnim wyścigu tegorocznego sezonu FIA WRC w Australii. Tym razem na podium pierwsze miejsce przypadło Andreasowi Mikkelsen, a drugie Sebastianowi Ogier. Trzecie miejsce zajął największy rywal niemieckiego zespołu Thierry Neuville, który dzięki temu zabezpieczył sobie drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. W ostatnim wyścigu sezonu na podium znalazł się także Polski kierowca Huber Ptaszek, zajął on trzecie miejsce w niżej klasyfikowanej serii RC2. Finalnie Polski kierowca zajął siódme miejsce w swojej klasyfikacji generalnej.


Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-11-20 11:56:50
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Wspaniale-zakonczenie-ery-Volkswagena-w-serii-WRC

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt