Nowy Volkswagen Crafter wkracza do akcji

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Volkswagen Crafter wkracza do akcji
Cztery modele, trzy długości, trzy wysokości nadwozia, tak prezentować będzie się nowy Volkswagen Crafter. Samochód dostawczy, który produkowany będzie w Polsce, w nowej fabryce Volkswagena we Wrześni. Duże przestrzenie transportowe oraz najnowsze technologiczne rozwiązania stawiają ten model w całkowicie nowym świetle. Do tego dochodzi nowa oszczędna jednostka napędowa z wieloma wariantami mocy, która napędzać będzie przednią, tylną lub dwie osie, dzięki 4MOTION. Wszystkie te cechy przyczyniają się że nowy Volkswagen Crafter, został liderem w sześciu kategoriach w swojej klasie.


Fot. Volkswagen

Myśl przewodnia podczas wprowadzania nowego Volkswagen Crafter była ochrona i bezpieczeństwo. Dotychczas samochody dostawcze nie mogły cieszyć się z wielu rozwiązań, które znajdowały się już od jakiegoś czasu w pojazdach osobowych. Wraz z Volkswagen Crafter to się zmieni. W ofercie niemieckiego producenta znajdzie się wiele rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa aktywnego, tak aby nie tylko chronić, ale także wspierać kierowcę w codziennej pracy. Oferta jednostek Volkswagena Crafter ograniczona będzie do jednej 2.0l jednostki wysokoprężnej o rożnych mocach. Podstawowa wersja silnika będzie posiadała 102 KM mocy. Pozostałe wersje silnika będą wyposażone w 122 KM, 140 KM oraz 177 KM.

Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-08-01 16:36:49
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Volkswagen-Crafter-wkracza-do-akcji

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt