Skoda Octavia powraca na tor wyścigowy

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda Octavia powraca na tor wyścigowy
Skoda Octavia powraca na tor wyścigowy. Po pięcioletniej przerwie, na pięciu znanych torach w Europie. Ścigać będą się po raz kolejny usportowione modele Skoda Octavia. Nowy cykl ma zagwarantowaną 4 letnią kadencję, poprzednia edycja trwał od 1998 do 2010. Przez okres dwunastu lat na wzmocnionych samochodach Skoda Octavia, szkoliło się wielu bardzo dobrych kierowców. Pierwszy sezon Skoda Octavia Cup będzie zawierał 5 weekendów wyścigowych. Pierwszy odbędzie się już 28-30 kwietnia. Usportowione Skoda Octavia wyjadą wtedy na torze wyścigowym Hungaroring. Młodzi kierowcy pierwszego wznowionego Skoda Octavia Cup, zasiądą w nowych 280 konnych Skoda Octavia. Pojazdy wyposażone będą w automatyczną dwusprzegłową przekładnię DSG z mechanicznym samoblokującym się dyferencjałem. W nowej serii wyścigowej nie zabraknie także kilku polskich kierowców.


Fot. Skoda

Kalendarz wyścigów
28-30 kwietnia – Hungaroring
14-15 maja – Red Bull Ring
17-19 czerwca – Most
19-21 sierpnia – Slovakia Ring
9-11 września - Brno
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-04-14 17:23:28
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Skoda-Octavia-powraca-na-tor-wyscigowy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt