Mazda zaprezentowała koncepcyjnego RX Vision

Rozmiar tesktu A A A
-
Mazda zaprezentowała koncepcyjnego RX Vision
Fakt że japoński producent przedstawi nowy sportowy samochód podczas targów w Japonii był znany od dłuższego czasu. Po nowym sportowym modelu Mazdy można było się spodziewać wiele, biorąc pod uwagę wszystkie nowe wcielenia dotychczasowych samochodów. Aktualnie sprzedawane modele w nowej odsłonie były w stanie zadziwić swoją dynamiką, ruchem i ekspresją. Jednak to co Mazda dokonała w przypadku RX trudno dorównać obok dotychczasowych dokonań.


Fot. Mazda

RX-Vision Mazdy stanowi idealne wcielenie nowego DNA zapoczątkowanego Mazdą 6. Nowa Mazda RX ma być prawdziwym sportowym samochodem jednak nie tylko wyglądem. Odpowiadać ma za to nie tylko napęd na tylną oś, ale także silnik Wankla. Technologia silników, która rozwijana jest tylko poprzez tego producenta. Samochód w swojej finalnej wersji zobaczymy najprawdopodobniej za 5 miesięcy podczas targów Genewie.

Fot. Mazda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-10-28 08:01:09
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mazda-zaprezentowala-koncepcyjneg-RX-Vision

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt