Nissan GT-R Nismo sportowym samochodem Playboya

Rozmiar tesktu A A A
-
Nissan GT-R Nismo sportowym samochodem Playboya
Co roczny plebiscyt Playboya, który odbył się 16 czerwca w kategorii Supersport, zdecydowanie wygrał najszybszy i najmocniejszy z modeli japońskiego producenta Nissan GT-R Nismo. Dzięki temu model dołącza do grona taki pojazdów jak Juke, Juke R oraz Navara, którym udało zdobyć się w innych kategoriach, także odznaczenie samochodu Playboya.


Fot. Nissan

Nissan GT-R Nismo, to najbardziej usportowiona wersja tego super samochodu. Mimo, że pod maską mieści się tylko V6 to jednak dzięki technologi turbodoładowania jego moc z 3.8 litrowej jednostki wynosi pokaźne 600KM. Dzięki tej ilości mechanicznej siły, GT-R Nismo jest aktualnym rekordzistą popularnego i bardzo trudnego toru na Nurburgring, w kategorii samochodów produkowanych seryjnie.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-07-07 21:42:57
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nissan-GT-R-Nismo-sportowym-samochodem-Playboya

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochďód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatnoďż˝ci|Kontakt
aaaa