Rozpoczęła się przedsprzedaż modelu Volkswagen Crafter

Rozmiar tesktu A A A
-
Rozpoczęła się przedsprzedaż modelu Volkswagen Crafter
Volkswagen rozpoczyna przedsprzedaż swojego najnowszego transportowego modelu Volkswagen Crafter. Cena za podstawową wersją pojazdu składająca się z pojedynczej kabiny zaczyna się od 89 363 zł netto. Wersja nadwozia furgon kosztować będzie od 87 010 netto. Mimo znacznego wzbogacenia pojazdu o dodatkowe elementy wyposażenia, Volkswagen Crafter pozostał przy swojej starej cenie. Auto, które produkowane jest na wyłączność w najnowszej fabryce tego producenta ulokowanej w Polsce. Oferowane będzie w łącznie 69 odmianach, w to wchodzą 4 wersje nadwozia, 2 długości zwisu tylnego, 3 wysokości nadwozia, 2 rodzaje kabin oraz 3 długości skrzyni ładunkowej. Auto dostawcze niemieckiego producenta jest przy okazji zdobywcą tytułu Van of the Year 2017.


Fot. Volkswagen

Pojazd dostawczy Volkswagena przeszedł kilka kluczowych zmian, jedna to lokalizacja produkcji. Samochód wytwarzany jest na wyłączność w najnowszej fabryce niemieckiego producenta ulokowanej na terenie Polski. Samochód przeszedł nie tylko kurację odmładzającą wygląd, ponadto zastosowane jednostki napędowe wytwarzają mnie szkodliwych spalin i są przy okazji także bardziej oszczędne. Dużo zmian zaszło także w pakiecie standardowego wyposażenia. Tutaj Volkswagen mocno zadbał o bezpieczeństwo produkowanych przez siebie samochodów. Oferta obejmuj takie rozwiązania jak automatyczna stabilizacja toru jazdy przy bocznych podmuchach, LEDowe oświetlenie do wnętrza, system automatycznie hamujący pojazd po kolizji czy też system wpierający ruszanie pod górę. Pojazd ten dodatkowo oferowany jest z jednym z trybów napędzania. Klient będzie mógł wybierać pomiędzy napędem na przednią, tylną oś lub przełożenie mocy silnika na wszystkie cztery koła w technologi 4MOTION.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-02-17 06:51:51
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Rozpoczela-sie-przedsprzedaz-modelu-Volkswagen-Crafter

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt