Skoda Octavia z nową turbodoładowaną jednostką

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda Octavia z nową turbodoładowaną jednostką
W ofercie najpopularniejszego modelu czeskiego producenta Skoda Octavia pojawiła się nowa turbodoładowana benzynowa jednostka 1.5l TSI. Cena auta z tym silnikiem rozpoczyna się od 84 500 zł. Za wersję wraz z automatyczną skrzynią biegów z dwoma sprzęgłami zapłacić będzie trzeba od 92 450 zł. Nowość pod maską Skody dysponuje mocą 150 KM. Jednostka bazuje technologicznie na sprawdzonym silniku 1.4 TSI. Do tego dochodzi jeszcze rozwiązanie ACT ( Active Cylinder Technology ), która umożliwia w razie braku potrzeby wyłączenie jeden cylinder. Dzięki temu nowa jednostka w modelu Skoda Octavia może pochwalić się jeszcze lepszymi właściwościami ekologicznymi. Samochód wraz z tą jednostką oferowany będzie także w atrakcyjnych modelach finansowania takich jak Leasing Niskich Rat czy też Skoda Kredyt.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-08-18 17:26:50
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-Octavia-z-nowa-turbodoladowana-jednostka

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt