Nowy model Mitsubishi Eclipse Cross już w Polsce

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy model Mitsubishi Eclipse Cross już w Polsce
Mitsubishi Eclipse Cross zaprezentowany został mediom podczas specjalnej prezentacji na torze Wyścigów Konnych na Warszawskim Służewcu. Auto segmentu SUV ze sportowym zacięciem Coupe wyróżnia dynamiczna stylistyka oraz technologicznie zaawansowany układ jezdny z napędem na wszystkie cztery koła Super-All Wheel Control. Nowy japoński samochód może ponadto pochwalić się szeregiem rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa aktywnego oraz nową konstrukcją RISE, która idealnie rozprasza energię podczas zderzenia.


Fot. Mitsubishi

Mitsubishi Eclipse Cross zadebiutuje na rynku w opcji z 1,5 l silnikiem benzynowym lub 2,2 l jednostką wysokoprężną. W przypadku pierwszej do czynienia mamy z zupełnie nową konstrukcją. Diesel bazuje na mocno przepracowanej wersji. Samochód oferowany będzie zarówno ze skrzynią manualną w tym wypadku do dyspozycji będzie 6 biegów lub automatyczną, która posiada już 8 przełożeń. Do tego auto wyposażony będzie w najnowocześniejszy system przełożenia napędu na wszystkie cztery koła Super All Wheel Control. Napęd wyposażony będzie ponadto w trzy tryby, Auto, Gravel (Szuter), oraz Snow ( Śnieg ).

Fot. Mitsubishi

Wnętrze auto oferuje dużo miejsca oraz bardzo przejrzystą stylistykę. W centralnej części konsoli umieszczony jest duży dotykowy ekran ze zintegrowaną nawigacją. Dodatkowo auto może zostać wyposażone w wyświetlacz HUD, który wyświetla kierowcy najważniejsze informacje na temat samochodu jak też komunikaty z nawigacji.

Fot. Mitsubishi

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-08-21 13:39:35
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-model-Mitsubishi-Eclipse-Cross-juz-w-Polsce

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt