Nowy samochód Lexus co miesiąc w abonamencie Lexus One

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy samochód Lexus co miesiąc w abonamencie Lexus One
Japońska marka premium uruchamia nowy produkt finansowania samochodu dla swoich klientów. Pojazdu nie należy kupować można go użytkować w ramach abonamentu i zmieniać nawet co miesiąc. Nowa usługa jak na razie nie jest u nas dostępna tylko w Wielkiej Brytanii. Auto zamówić można wygodnie online, a pojazd dostarczony zostanie pod dom. Auto można rzecz jasna wynająć także na dłużej niż tylko miesiąc, minimalny okres to 4 tygodnie. Oferta obejmuje aktualnie pięć hybrydowych samochodów tej marki: hatchback CT, sedan IS, sportowe coupe RC, oraz dwa SUVy NX oraz RX. Najtańsza opcja to model Lexus CT 200h, samochód oferowany jest w cenie od 619 funtów ( około 3 tyś zł ). Nieco droższe opcję to Lexus RC 300h – 939 funtów, Lexus RX 450h – 1099 funtów. W cenie oprócz samochodu klient otrzymuje, dostawę i odbiór samochodu, ubezpieczenie, assistance, serwis oraz jedno mycie w tygodniu w wybranych salonach marki Lexus. Obostrzenia to limit 1600 kilometrów miesięcznie, jednak tak jak w starych abonamentach komórkowych darmowe minut przechodziły na kolejny miesiąc, tak też jest w przypadku niewykorzystanych kilometrów. Kolejny wymóg to minimum wiek wynajmującego minimum 25 lat oraz posiadanie brytyjskiego prawo jazdy. Jedyny dodatkowy koszt oprócz abonamentu to zakup paliwa.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-26 10:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-samochod-Lexus-co-miesiac-w-abonamencie-Lexus-One

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt