Elektryczna CUPRA zapewniającą dreszczyk emocji

Rozmiar tesktu A A A
-
Elektryczna CUPRA zapewniającą dreszczyk emocji
CUPRA to najnowsza marka w portfolio grupy Volkswagen, wyłoniła się ona z hiszpańskiego SEATa. Pierwszym ulicznym modelem producenta to CUPRA Arona, która zachwyca nie tylko bardziej energicznym wzornictwem, ale także mocą. Pod maską pierwszego modelu znalazł się 310 konny silnik. Podczas targów w Genewie nowy producent zaprezentował także swój pierwszy elektryczny model, który jednak przewidziany został wyłącznie na tor wyścigowy. CUPRA E-Racer do zakupienia dostępny ma być w 2019 roku. Auto to wyposażone zostało w cztery silniki elektryczne o sumarycznej mocy 408 KM, które czasowo można podciągnąć do nawet 680 KM. Samochód wyposażony został w 264 ogniw, których waga wynosi 450 kg. Do pełnego załadowania baterii potrzeba zaledwie 40 minut. Jednak mimo dodatkowego balastu auto przyspiesza do 100 km/h w zaledwie 3,2 sekundy. Maksymalna prędkość jak na samochód elektryczny też jest imponująca bo wynosi 270 km/h.


Fot. CUPRA

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-22 07:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Elektryczna-CUPRA-zapewniajaca-dreszczyk-emocji

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt