Ford zaprezentował Ford Focus ST kombi

Rozmiar tesktu A A A
-
Ford zaprezentował Ford Focus ST kombi
Ford zaprezentował pierwsze zdjęcia nowego Forda Focusa ST w nadwoziu kombi. Nowa odsłona modelu tak jak już zaprezentowany Ford Focus ST oferowany będzie w opcji z jedną z dwóch jednostek napędowych. Klienci będą mogli wybrać pomiędzy benzynową jednostką EcoBoost o pojemności 2,3l i mocy 280 KM, a wysokoprężną dwulitrową EcoBlue o mocy 190 KM. Pierwsza z jednostek dostępna będzie w opcji z sześciobiegową manualną lub siedmiobiegową automatyczną przekładnią.


Fot. Ford

Wysokoprężny silnik dostępny będzie tylko wraz z sześciobiegową manualną skrzynią. Auto otrzymało nie tylko bardziej sportowego wyglądu oraz mocną jednostkę napędową. W skład ST wchodzi jeszcze szereg rozwiązań, które pozwalają kierowcy poczuć prawdziwe sportowe oblicze samochodu. Tak też kierowca będzie mógł skorzystać z elektronicznego mechanizmu różnicowego o ograniczonym poślizgu, dostosowanie obrotów silnika do płynniejszej zmiany biegów, możliwość wyboru trybu jazdy, które pozwalają wyciągnąć z auta najlepsze osiągi zarówno na torze jak też na ulicy.

Fot. Ford

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-23 17:15:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ford-zaprezentowal-Ford-Focus-ST-kombi

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt