Rajd Niemiec dla Sebastiana Ogier

Rozmiar tesktu A A A
-
Rajd Niemiec dla Sebastiana Ogier
Broniący tytuł Sebastian Ogier po raz kolejny stanął na podium. Dzięki wygranej przybliżył się także ku kolejnej wygranej w generalnej klasyfikacji pod koniec sezonu. Tym razem podium należało wyłącznie do samochodów rodzimego producenta Volkswagen kierowanych przez Sebastiana Ogier, Jari-Matti Latvala oraz Andreas Mikkelsen. Kolejna wygrana Sebastiana Ogier w Austrii będzie oznaczać obronę tytułu przez aktualnego mistrza.


Fot. WRC

Francuski mistrz rozpoczął rywalizację w swoim stylu zdobywając najpierw dużą przewagę nad konkurencją. Potem broniąc uzyskaną przewagę. Ogier wygrał w sumie 14 z 21 odcinków. Dla broniącego tytułu kierowcy było to dodatkowo jubileuszowe 30 zwycięstwo w karierze. Drugie podczas rajdu Niemiec. Pierwsze zdobył w 2011, kiedy to jeździł Citroenem DS3 WRC.

Fot. WRC

Dla naszego kierowcy, Kubicy, pierwszy oraz drugi dzień rajdów nie należał do udanych. Jednak finalnie udało mu się dojechać do mety. Dopiero w niedzielę był on w stanie wykorzystać potencjał swojej Fiesty lądując dwa razy na siódmym miejscu podczas porannej pętli. Później udało mu się jeszcze zdobyć 5 oraz 4 miejsce. Pod sam koniec podczas powerstage zabrakło mu tylko 2 sekund aby znaleźć się na trzecim miejscu.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-08-23 23:16:51
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Rajd-Niemiec-dla-Sebastiana-Ogier

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt