Tytuł Concept-Car of the Year dla Renault Trezor

Rozmiar tesktu A A A
-
Tytuł Concept-Car of the Year dla Renault Trezor
Francuska marka Renault może cieszyć się z kolejnego tytułu w swojej długiej historii. Oprócz prestiżowej nagrody, która wręczana jest na przeddzień targów w Genewie. Na tych samych targach odbywa się także inna ceremonia podsumowująca zasługi w zakresie modeli koncepcyjnych. Tym razem jury składająca się z 20 osobistości świata wzornictwa przyznała tytuł samochodu koncepcyjnego roku 2016 modelu Renault Trezor. Tą wyróżniająca nagrodę odebrał dyrektor design Renault Anthony Lo oraz dyrektor pionu samochodów koncepcyjnych Renault Stephane Janin. Renault Trezor do dwumiejscowy koncepcyjny samochód GT wyposażony w napęd elektryczny z przekazaniem mocy na tylną oś. Nowe wzornictwo, które widzimy w tym modelu zapewne niebawem zostanie powoli wdrażane do nowych modeli francuskiego producenta.


Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-20 11:49:00
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Tytul-Concept-Car-of-the-Year-dla-Renault-Trezor

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt